Перший урок 2019/2020 н.р.

2 вересня шкільний дзвінок покликав школярів СЗШ І - ІІІст. №3 м.Гайсин  на їхній перший урок у новому 2019/2020н.р.

Цьогоріч перші уроки були присвячені ціннісним орієнтирам сучасної української школи. Класні керівники самостійно визначили теми уроків з урахуванням вікових особливостей учнів. У 1 кл. вчителем Васильчук О.А. проведено урок "Добре тим, хто вміє дружити", 2 кл. Хріновською Н.І. - "Від щирого серця даруймо доброту", 3 кл. Івангородською Л.М. - гра-подорож "Моя Батьківщина - Україна!", 4 кл. Кондратюк Г.М. "Добре тому жити, хто вміє дружити", 5кл. Ковальчук А.М. "Життя людини - найвища цінність", 6кл. Панасюк Н.М. - "Герої завжди поміж нас!", 7кл. Терлецькою Т.Г. "З Україною в серці", 8кл. Данильчик Л.П. - "Як поважати себе та оточуючих", 9кл. Копняк С.В. - "Мистецтво жити гідно"., 10 кл. Турчин А.М. "Шлях до самореалізації, або як стати особистістю".

02.09.2019 | Aдмін