Про зарахування учнів до 1 класу

Головна » Про зарахування учнів до 1 класу   

 

Наказ №367 МОН України від 16.04.2018 р.

Лист - роз'яснення до наказу  №367 

 

   Наказ №2-у від 31.05.2019

"Про зарахування до школи учнів до 1 класу"   

 

 

  Про вільні місця для учнів 1 класу

                       

Що потрібно зробити батькам, щоб дитина була зарахована до
закладу освіти? 

 

До 31 травня подати заяву (зразок форми заяви) до школи.

Разом з заявою подаються:

- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являєтья оригінал);

- оригінал або копія медичної довідки за формою перивнної облікової докіментації № 086-1/0 "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду";

- у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини з особливими освітніми потребами до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації для зарахування дитини в інклюзивний чи спеціальний клас. 

   Крім того, заяви та документи до 31 травня можуть бути подані до інших закладів освіти (без обмеження їх кількості) для зарахування на вільні місця.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви може бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого вказуються в заяві.

Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, що  не виключає права батьків подати заяви після 15 червня на вільні місця.   


Всі новини
 • Контакти

   Адреса:23700, вул. Заводська,33, м.Гайсин
   Тел.:22380
   Email:szsch33@gmail.com

 • Освітні ресурси