День фізичної культури та спорту

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією у нашій школі стало проводити напередодні дня фізичної культури та спорту Олімпійський тиждень. Важливість та популярність спорту цілком виправдана. Адже спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя - це саме життя, рух вперед! Спорт є одним із головних чинників, який впливає на фізичний розвиток та здоров'я дитини. Тому ми намагаємось дотримуватись цих принципів.

Протягом тижня класними керівниками 1-10кл. було проведено Єдиний Олімпійський урок, на якому учні дізналися цікаві факти про виникнення Олімпійських ігор, досягнення та рекорди видатних спортсменів світу. Під керівництвом вчителя фізичної культури Новаківського О.М. 13 вересня пройшов Фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я». Протягом тижня серед учнів  5 ,6, 7 класів було проведено спортивне змагання «Веселі старти». За підсумками якого І місце здобули учні 6 класу, ІІ місце – учні 5 класу, ІІІ місце – учні 7 класу.   Вчителями початкової школи було проведено спортивні змагання серед учнів 1 – 3 класів.

13.09.2019 | Aдмін