Ювілей письменника

17 вересня українська літературна спільнота та всі шанувальники літератури відзначають величний ювілей – 155 років від дня народження нашого земляка, письменника, новеліста, перекладача, громадського діяча, класика української літератури і патріота рідного краю – Михайла Михайловича Коцюбинського. В нашій школі також пройшли заходи до відзначення цієї дати, організовані вчителем української мови та літератури Польовою І.В. та бібліотекарам Музикою Т.С. Напередодні в бібліотеці була  оформлена цікава книжкова виставка «Творчість письменника». Для учнів 8 та 9 класу продемонстрований документальний фільм «Михайло Коцюбинський – гордість літературного Поділля».  Спілкування за творами письменника перейшло в обговорення творів, які вивчали діти. Це такі як «Харитя», «Ялинка», «Маленький грішник». Всі діти для себе отримали додаткову інформацію і були задоволені.

19.09.2019 | Aдмін