Стоп булінг!

Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми один до одного. Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг. Булінг у перекладі з англійської – хуліганити, грубіянити, визначається, як утиск, цькування, дискримінація. Це тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи дітей до іншої дитини або дітей.

Тому з метою попередження жорстокості серед молоді, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі  практичним психологом школи Данильчик Л.П. разом з класними керівниками 1-10 кл. проведено  інформаційно-профілактичні заходи «Стоп. Булінг!» Метою заходів було  ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки. Під час занять діти ознайомились із поняттям, формами, структурою булінгу, а також сформували навички відповідальної та безпечної поведінки з дітьми, які потерпають від насильства в школі. Під час занять надавалась інформація учням з обраної теми, продемонстрували дітям ряд відеороликів щодо даного питання: «Булінг. Шкільна травля», «Обережно, булінг», «Викресли булінг» та було обговорено відеосюжети.  По завершенню інформаційно-профілактичних заходів були роздані учням пам’ятки за тематикою «Стоп булінг!».

19.09.2019 | Aдмін