Відкриття табору

Розпочав свою роботу табір відпочинку "Сонечко" Відпочивають у таборі 70 учнів школи, працює 5 вихователів. Начальник табору -  Дефан Лілія Миколаївна.

2  червня відбулося урочисте відкриття табірної зміни у пришкільному  таборі «СОНЕЧКО». Із девізом  на вустах: «Прощавай навчання час – табір вже чекає нас» діти  з щирими посмішками, веселим настроєм зустріли довгождані літні канікули.

5 загонів вишикувалося на урочисту  лінійку з нагоди відкриття табору. «Посмішка», «Веселка», «Смайли», «220 V», «It’s my life»  − ось так назвали свої загони діти. Кожен загін представив свою назву, девіз, емблему, загонову пісню  і доповів, що знаходиться  в повному складі і готовий  до активного відпочинку.

Ми разом всі здружніємо навіки,

Пліч-о-пліч помандруємо в казках.

Час сплине швидко і не стане ліку

Пригодам у  незвіданих світах.

Відкриття табору стало справжнім святом. На завершення відбувся конкурс малюнку на асфальті "Здрастуй, любе літечко"

02.06.2014 | Aдмін