Вікторина «Сторінками козацької слави»

За покликом людської долі,
Щоб зберегти безцінну волю,
Немало пройдених шляхів,
Лягло й немало ворогів,
Та лиш КОЗАК стоїть й понині,
На нашій славній Україні.

Напередодні Дня козацтва з учнями 5 класу під керівництвом класного керівника Ковальчук А.М.  була проведена патріотична  вікторина «Сторінками козацької слави».
Історична вікторина сприяє активізації і поглибленню знань учнів про українське козацтво та традиції часів Запорізької Січі; розвиває в учнів інтерес до історії; виховує повагу до історичного минулого своєї Батьківщини; сприяє патріотичному вихованню, осмисленню себе, своєї особистості як частини великого українського народу.
Діти довели, що вони є справжніми нащадками козаків, не байдужими до героїчного минулого свого народу, нащадками своїх славних предків, які нічого у своєму житті не боялись та йшли вперед на захист своєї Батьківщини.

10.10.2019 | Aдмін