Козацькі забави

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва. З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.

Напередодні  Дня українського козацтва, у спортивному залі нашої школи пройшло запальне свято «Козацькі забави». У ньому взяли участь козацькі рої: «Українські патріоти» (5 кл.), «Соколята» (6кл.), «Січовики» (7кл.), «Серце патріота» (8кл.). Усі школярі демонстрували вміння марширувати з піснею й виконання командного девізу. А також на конкурс представили емблеми на козацьку тематику.  Команди позмагались між собою у спритності, швидкості, кмітливості та силі.

Дух змагання та дружби, бажання ставати кращими, сильнішими об'єднували учасників. У такі моменти усвідомлюєш, що патріотизм – це звичайний стан повсякденного життя, це шанобливе ставлення до звичаїв і традицій, це гаряче почуття свого людського й національного обов'язку.

11.10.2019 | Aдмін