Козацькі забави у 3 класі

Славних предків діти

І у школі всі вчимося

Рідний край любити

Сьогодні, з нагоди святкування Дня Захисника України та Дня Українського козацтва учні 3 класу разом з класним керівником Івангородською Л.М. провели спортивно-розважальний захід "Козацькі забави". У заході взяли участь два загони: «Українське козацтво» та «Отамани». Оцінювали змагання журі, яке складалося із дівчат класу. Свято вдалося на славу! Було дуже багато різноманітних та цікавих конкурсів на силу, спритність, рівновагу. Юні козачата показали свої знання з історії козацтва, фізичну міць, силу, спритність. За підсумками журі, перемогу здобув загін «Отамани». Кожен учасник заходу був нагороджений грамотою та призом.

Такі заходи дуже згуртовують  дітей, вчать їх  злагоджено працювати у команді та  вболівати за своїх однокласників.  Наші діти довели, що вони є гідними нащадками славного козацького роду!

11.10.2019 | Aдмін