Місячник ЦЗ

Біда може статися де завгодно: вдома, на вулиці, на дорозі, при аваріях і катастрофах. Дуже часто потерпілий гине не через важкість травми, а через відсутність елементарних знань з питань надання першої медичної допомоги у людей поруч. Саме тому в рамках проведення Місячника Цивільного захисту учні 8 та 10 класу відвідали лекцію «Надання першої невідкладної допомоги», яку провели викладачі медичного коледжу Топольнюк І.В. та Мельник О.П.

Також студенти коледжу розповіли, як зупиняти кровотечу та робити штучне дихання, продемонстрували, як правильно робити непрямий масаж серця. Учні повторили правила накладання джгутів та спробували надати допомогу «потерпілому», вдосконалювали навички переведення потерпілого в стабільне положення. Такий досвід допоможе учням надати першу невідкладну допомогу постраждалій людині прямо на місці події.

17.10.2019 | Aдмін