"Життя на продаж"

18 жовтня – відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Він був започаткований 2007 року  з метою  консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності населення  з негативним феноменом – торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Адже від цього явища може постраждати будь-хто: незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу.

Саме з нагоди цього дня, з метою попередження поширення злочинів торгівлі людьми класними керівниками 2, 3 класів Хріновською Н.І. та Івангородською Л.М.  було проведено профілактичні бесіди щодо протидії торгівлі людьми «Життя на продаж». В ході яких  школярам розповіли про найпоширеніші шахрайські схеми експлуатації дитячої праці, можливі наслідки та заходи безпеки в повсякденному житті, правила поводження з незнайомими людьми, а також  учні переглянули відеофільм «Запобігання торгівлі людьми та експлуатація дітей».  Наприкінці бесід учням було роздано інформаційні буклети «Торгівля людьми: це може трапитися з кожним».

18.10.2019 | Aдмін