Декада суспільно-гуманітарного циклу

Перші листопадові дні навчання в школі розпочалися для школярів роботою декади суспільно-гуманітарного циклу.

Відкрили сторінку в світ української мови та літератури вчителі-філологи Польова І.В., Ковальчук А.М. та Турчин А.М., які підготували для учнів цікаві кросворди, ребуси, мовні цікавинки. Школярі вгадували авторів творів, літературних героїв, вникали в світ лінгвістики, добирали фразеологічні звороти до ілюстрацій.

Учні 8 та 9 класів написали твір "Рідна мова - українська". Любов до рідної мови, гордість за її милозвучність і високий статус серед мов світу, розкриття її тернистого історичного шляху в боротьбі за незалежність - все це було розкрито в творчих роботах старшокласників. І це радує, адже здобувачі освіти пам'ятають слова великого педагога В.Сухомлинського про те, що "українська мова - то цілюще джерело", і до цього джерела потрібно щоденно припадати спраглими вустами кожному українцю.

04.11.2019 | Aдмін