Декада суспільно-гуманітарного циклу

Продовжується декада вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Вчителем Ковальською М.А. було проведено ряд заходів для покращення рівня знань з англійської мови для учнів 6-10 класів. Учні 9-10 класу змагалися між собою взявши участь в інтелект - шоу "English is interesting". Вони показали свої знання з країнознавства, відповідаючи на питання про Велику Британію та США. Кращими були учні 10 класу. У 6-7 класі учні спробували себе у читанні коротеньких історій, які вони змогли прочитати за допомогою свої мобільних телефонів через QR code.  Із задоволенням дивилися фільми мовою оригіналу учні 7-8 класу. А також учні 6-7 класу практикували свої лексичні уміння граючи у гру"Scrabble". День пройшов цікаво і насичено!!!!

06.11.2019 | Aдмін