Щоб дорога до школи була безпечною

Дотримуватись правил дорожнього руху повинен кожен свідомий громадянин. За останніми даними нацполіції, в Україні значно зросла кількість ДТП. Школярі є найбільш ризиковою категорією учасників дорожнього руху, особливо в темну пору доби. Звичайно, менші діти знаходяться під увагою батьків, натомість підлітки не завжди враховують всі фактори, які впливають на безпеку дорожнього руху.

Сьогодні до СЗШ І – ІІІст. №3 м.Гайсин завітали представники корпорації «Скіф - 96» (директор Архіпов О.О.) і подарували кожному учневі пояс-портупею безпеки, який значно зменшує ризик виникнення нещасних випадків.  Вони  наголосили на необхідності його носіння в темну пору доби та пояснили, що наявність світловідбиваючих елементів пришвидшує реакцію водія на зміну дорожньої обстановки. Вони дозволять водієві розрізняти в темну пору доби пішохода з значно довшої відстані, що пришвидшить його реакцію і дасть можливість екстренно загальмувати або змінити траєкторію руху ТЗ. Ми щиро дякуємо нашим спонсорам за такі корисні і необхідні для безпеки життя дітей подарунки.

06.11.2019 | Aдмін