Декада суспільно-гуманітарного циклу

Під час декади суспільно-гуманітарного циклу пройшов поетичний вечір "Поезія - це завжди неповторність", де учні 5 - 10 класів читали вірші улюблених поетів. Звучали твори про маму, Україну, мир, про красу рідної природи, мрії поетів про щасливе майбутнє держави.

Присутні мали можливість отримати насолоду від прочитаних поезій Т. Шевченка, Лесі Українки, Володимира Сосюри, Ліни Костенко, Миколи Луківа та інших українських поетів.

Сьогодні усіх об'єднала поезія, а посприяли цьому дійству вчителі української мови та літератури Польова І.В., Ковальчук А.М. та Турчин А.М. Вечір пройшов у дружній і тепллій атмосфері. І хоча не кожен із дітей літератор чи письменник, та в душах дитячих назавжди залишаться слова Ліни Костенко:

Все повторялось: і краса, й потворність

Усе було: асфальт і спориші.

Поезія - це завжди неповторність,

Якийсь безсмертний дотик до душі.

Переможцями вечора стали такі учні: Лічманюк Дмитро, Тітаренко Аліна, Войтенко Анастасія, Колібабчук Дмитро (5 клас), Пащенко Любов (6клас), Рилов Ігор (7клас), Волошина Вероніка, Кубінець Анна, Мельничук Альбіна (8клас), Яценко Катерина (9клас), Цмокало Владислав та Андрющенко Вікторія (10кл)

07.11.2019 | Aдмін