Виховна година «Толерантність врятує світ»

16 листопада жителі багатьох країн світу відзначають Міжнародний день толерантності або День терпимості. У цей день проводяться масові заходи, присвячені вихованню терпимості у жителів країн-учасниць ООН та інших народів світу.  Ідеї толерантності набувають все більшого визнання в сучасному світі, все більше країн активно запроваджують їх  у свою освіту, державно-суспільне життя, розглядають їх як найдієвіший засіб досягнення  взаєморозуміння,  взаємоповаги, злагоди між громадянами.

З нагоди відзначення Міжнародного дня толерантності з учнями 5 класу була проведена виховна година «Толерантність врятує світ». Класний керівник  ознайомила п’ятикласників   із поняттям «толерантність», з основними рисами толерантної та інтолерантної особистості. Учні мали можливість обговорити притчі та різні життєві ситуації, виконати тест «Чи толерантна я людина?».
А на завершення школярі  створили дерево толерантності, на якому розмістили основні якості толерантної людини.
          Виховна година пройшла цікаво та змістовно, в усіх був піднесений настрій.

11.11.2019 | Aдмін