Декада суспільно-гуманітарного циклу

Продовжується декада вчителів суспільно-гуманітарного циклу.

Сьогодні свято в школі "День зарубіжної літератури". Літературні герої зустрічають здобувачів освіти музикою і привітаннями. Кожен має змогу витягнути із чарівної корзинки привітання від літературних героїв. Це і Чеширський кіт, і Шерлок Холмс, і Снігова Королева, Червона Шапочка і т.д.

На велику перерву Дюймовочка запрошує школярів переглянути і оцінити конкурс малюнка "Фантастичні істоти у зарубіжній літературі". Учні 7 - 9 класів взяли участь у "Поетичному калейдоскопі" під назвою "Барви рідного краю", де звучали вірші І. Косенко, Н.Гнатюк, Л.Мовчан, Л.Гринюк про природу, рідний край. У актовій залі змагалися учні 6 - 7 класів в інсценізації байок. Перемогу отримали учні 7 класу. Закінчився день зарубіжної літератури виконанням пісень із відомих мультиків.

13.11.2019 | Aдмін