Конкурс лепбуків «Цікаві факти про життя Т. Шевченка»

У рамках декади суспільно-гуманітарного циклу вчителем української мови та літератури Ковальчук А.М. був проведений серед учнів 6 класу  конкурс лепбуків «Цікаві факти про життя Т. Шевченка».

Кожен учасник проявив неабияку винахідливість, творчість та креативність у процесі створення лепбуків. Діти власноруч їх створювали, малювали портрет Т. Шевченка, змістовно передали його біографічні відомості та вдало  підготували вислови  про поета. Загалом кожен лепбук містив цікаві та пізнавальні  факти про життя основоположника нової української літератури. Важко було визначити переможців конкурсу, але все-таки перемогу здобула Кучерук Анастасія, зайнявши І місце, а ІІ  місце дісталось Ілюхіній Софії, ІІІ місце отримала  Пащенко Любов. Шестикласникам сподобалось брати участь у такому конкурсі, адже під час створення лепбуків вони отримали море позитивних емоцій та багаж знань про Тараса Григоровича  Шевченка.

14.11.2019 | Aдмін