Декада суспільно-гуманітарного циклу

У рамках декади предметів суспільно-гуманітарного циклу вчителем іноземної мови Федоренко В.В. було проведено ряд заходів.

Учні 3 і 5 класів змагалися у конкурсах на кращого знавця англійської мови, учні 6 та 8 класів - на кращого знавця німецької.
Учні приймали участь у різних вікторинах та конкурсах, під час яких  мали змогу проявити себе та свої здібності, повторити пройдений матеріал та поглибити свої знання про країни, мова яких вивчається.
Класи було поділено на команди, які змагалися за звання кращого знавця іноземної мови. Учні проявили командний дух і вміння працювати в команді, панувала невимушена атмосфера, діти щиро вболівали один за одного, і зрештою перемогла дружба. Всі учасники конкурсів показали гарні результати та зацікавленість у вивченні іноземної мови.

14.11.2019 | Aдмін