Табір відпочинку

"Хто куди, а ми - в  кіно!" - закликає гасло сьогоднішнього дня.

Сьогодні загони  вирушули до кінотеатру "Мир" на перегляд мультфільму.

Після перегляду відбулося обговорення побаченого, а повернувшись в табір, загони взяли участь у конкурсі малюнків "Мій улюблений герой мультфільму"

Загін "Веселка" на чолі з вихователем, та класними керівниками здійснили подорож до Софіївського парку (м.Умань)  Цю мальовничу місцевість називають казковою країною — настільки тут все незвичайне, поетичне і прекрасне. Це чудовий парк, де зібрана багата колекція рослин з усього світу, каскади озер і водоспадів.

Діти були зачаровані дивовижними пейзажами, численними фонтанами, штучними гротами та вишуканими скульптурами античних богів і богинь.

Діти із захопленням слухали  цікаву розповідь екскурсовода, милувалися мальовничими куточками парку, фотографувалися та придбали  різноманітні сувеніри для рідних та друзів.

13.06.2014 | Aдмін