Снід - чума ХХІ століття

З метою поліпшення інформаційно-просвітницької роботи щодо профілактики ВІЛ-інфекції-СНІДу, попередження дискримінації  ВІЛ-позитивних осіб, а також з метою виховання у школярів толерантного відношення  до ВІЛ-інфікованих і хворих на ВІЛ СНІД класним керівником 4 класу Кондратюк Г.М. було проведено профілактичну бесіду "Снід - чума ХХІ століття"

Під час бесіди вона намагалась підвищити в дітей рівень усвідомлення ситуації з питань поширення ВІЛ в Україні, закріпити знання щодо безпечної поведінки, яка застереже від зараження ВІЛ та дозволить  формувати у них гігієнічно доцільні поведінкові навички, наголосила на тому, що необхідно розвивати почуття відповідальності за своє здоров’я та здоров’я інших людей, виховувати толерантне ставлення до ВІЛ – інфікованих людей.

02.12.2019 | Aдмін