Прощання з дитинством

Проводжаємо вас у світи!

Кличе вас майбуття

до великої в світі мети

18.06.2014р. відбулося урочисте вручення свідоцтв про базову середню загальну освіту учням 9 класу. Привітати і розділити радість учнів прийшли вчителі, рідні, батьки, друзі. Багато теплих слів пролунало на адресу випускників і тих, хто дев'ять років передавав свої знання, – вчителів. Класний керівник Панасюк Наталія Михайлівна привітала своїх вихованців з першою перемогою і запевнила, що першого вересня з нетерпінням буде чекати їх у школі. Директор школи Шеремета Ірина Костянтинівна привітала випускників, сказала напутнє слово, побажала успіхів у подальшому навчанні та урочисто вручила випускникам свідоцтва про базову середню освіту. Дев’ятикласники згадали дитинство і шкільні роки, переглянувши слайд-шоу «Шкільні роки».

Наостанок випускники заспівали пісню, прочитали вірші, подякували вчителям та батькам за знання, терплячість, чуйність.

Щасливих вам канікул, наші дев’ятикласники!

19.06.2014 | Aдмін