Стусівські читання

27 січня 2020 року в СЗШ І - ІІІст. №3 м. Гайсин відбулися традиційні Стусівські читання, організаторами яких стали вчителі української мови та літератури: Польова І.В., Ковальчук А.М. та Турчин А.М.

Учні 5 - 10 класів виразно читали вірші В.Стуса, глибоко і проникливо розповідали про важку долю поета-в'язня.

П'ятикласники Тіторенко Аліна, Лічманюк Дмитро, Розкидана Вікторія, шестикласники Пащенко Любов та Кучерук Анастасія по-дитячому, з любов'ю відкрили світ поезії Стуса.

Семикласники Летичевський Артем, Рилов Ігор та Ярос Тимур ознайомили з біографією поета, зачитали улюблені вірші митця. Восьмикласники Волошина Вероніка, Кубінець Анна, дев'ятикласники Новаківська Аліна, Желізко Ольга, Яценко Катерина відтворили композицію творів В.Стуса під назвою "Народе мій, до тебе я ще верну". Найбільш яскравим був виступ десятикласників Чорної Анни, Андрющенко Вікторії та Гуцаленка Георгія.

Переможцями конкурсу стали: Тітаренко А., Лічманюк Д. (учні 5 кл.), Пащенко Л., Кучерук А. (учні 6 кл.), Летичевський А. (7 кл.), Волошина В., Кубінець А. (8 кл.), Новаківська А. (9 кл.), Чорна А. (10 кл.)

Захищатиме честь школи на районних Стусівських читаннях учениця 10 класу Чорна Анна.

27.01.2020 | Aдмін