День знань

Вересень щедро сонцем зігрітий.

В школу повсюди сходяться діти.

Квіти барвисті в них у руках,

Вогники щастя ясніють в очах.

В кожного радісна усмішка сяє.

Дзвоником першим їх школа вітає.

Першого вересня в СЗШ І – ІІІ ст.. №3 пройшло веселе свято Першого дзвоника. Усміхнені і радісні, цього дня з квітками в руках йшли до школи її старі знайомі – школярі. Поспішали на своє перше Свято знань і схвильовані першокласники. Нерішучі, вони урочисто увійшли на лінійку у супроводі одинадцятикласників. Першачків привітала і відразу взяла під своє крило їх перша вчителька -  Хріновська Ніна Іванівна.

Традиційно свято почалося привітанням директора школи – Шеремети Ірини Костянтинівни. За відмінні успіхи у навчанні, старанність та участь у житті школи вона нагородила учнів похвальними листами. Оплесками вітали  школярі досягнення своїх друзів. Теплі приємні слова дарувала директор учням та батькам, які доклали максимум старань для підготовки школи до нового навчального року.
          На святі був присутній і почесний гість – заступник начальника управління праці та соціального захисту – Калійніченко Олександр Васильович, який привітав усіх з початком нового навчального року, побажав успіхів у навчанні.

Наймолодші учні, в свою чергу, здивували всіх виразним читанням віршів.

Цього року Свято Першого дзвоника відбулося в атмосфері патріотичного піднесення. Батьки, діти, вчителі прийшли на «лінійку», одягнені у вишиванки, з синьо-жовтими стрічками й прапорцями в руках.

Незчулися як і пролетів час святкової лінійки і маленькі школярики продзвонили усім на перший урок, який цього року пройшов під девізом «Україна – єдина країна».

Шкільне подвір’я опустіло. Натомість ожили шкільні коридори, наповнились дзвінким сміхом і радісними посмішками.

01.09.2014 | Aдмін