Декада природничо-математичного циклу

Відповідно до плану роботи школи 17.02 розпочалася декада предметів природничо-математичного циклу. Кожного дня під девізом: «Сім кольорів краси й надії, у них наші задуми та мрії!», діти потраплятимуть до країни одного з кольорів веселки, розкриваючи таємниці певного кольору.

Перший день декади був оповитий червоним кольором веселки. Вчителем фізики Шереметою І.К. між учнями 10 класу було проведено гру "Чому? Як? Де?". Головною метою якої було поглибити, удосконалити знання учнів, їхні практичні вміння й навики; формувати вміння використовувати здобуті теоретичні знання на практиці; розвивати пізнавальну активність учнів, творчі здібності, уміння логічно мислити, аналізувати, вирізняти головне, орієнтуватися в новій ситуації, розвивати вміння приймати правильне рішення; через гру виховувати інтерес до фізики як до науки, повагу до видатних людей, виховувати почуття колективізму, повагу до однокласників та особисту відповідальність, здатність адаптуватися до умов, що змінюються. У грі змагалися дві команди "Енергетик" і "Напіврозпад". Перемогу здобула команда "Напіврозпад".

18.02.2020 | Aдмін