Місячник педагогічної майстерності

"Через творчу майстерність педагога - до успіху учнів"

Саме під таким гаслом розпочався традиційний місячник педмайстерності у нашій школі. Він  сприяє підвищенню професійної майстерності педагогів, обміну педагогічним досвідом, забезпечує індивідуальний підхід у формуванні  і підвищенні рівня компетентності освітян, створює умови для реалізації творчого потенціалу як колективу в цілому, так і кожного його члена.

Сьогодні вчителем початкових класів Хріновською Н.І  було проведено урок з української мови у 2 класі на тему "Виразне читання/слухання твору. Обговорення прочитаного. Слова-предмети, слова-ознаки, слова-дії. Службові слова".

Урок розпочався з емоційного налаштування. Увагу учнів привернули цікава казка, яка висвітлила тему уроку. Учні актуалізували свої знання за допомогою гри з використанням цеглинок “Склади речення зі службовими словами”, працювали в парах, виконували цікаві вправи "Живе речення" та «Злови службове слово». Також учні відчули себе редакторами під час виконання вправи «Виправ помилку».

20.02.2020 | Aдмін