Міжнародний день рідної мови

21 лютого - Міжнародний день рідної мови. З нагоди цього свята в школі проведено цілий ряд заходів: прослухано виступ по радіомовленню "Плекаймо, шануймо рідну мову" (учитель Польова І.В.), відбулась інтелектуально-розважальна гра "Я люблю рідну мову" (5 клас, учитель Ковальчук А.М.). Серед учнів 5 класу проведено вікторину, повторено крилаті вислови відомих письменників, діти встановлювали відповідність до фразеологічних зворотів.

Учні 8 класу написали твір про мову на тему: "Як парость виноградної лози, плекайте мову", а учні 7 класу працювали над твором "Скарб - узагальнюючий образ щастя" (за твором О.Стороженка "Скарб")

Учні 9 класу розповідали про велич і красу української мови, відзначивши, що за своєю милозвучністю українська мова посідає ІІ місце в світі після італійської.

Шкільним бібліотекарем Музикою Т.С. у бібліотеці була організована тематична виставка та проведено акцію "Одна держава - одна мова".

21.02.2020 | Aдмін