Місячник педагогічної майстерності

Сьогодні в рамках місячника педагогічної майстерності вчителем біології Панасюк Н.М. у 8 класі було проведено урок "Захворювання сечовидільної системи". Головна мета якого -  ознайомити учнів з найбільш поширеними порушеннями діяльності органів виділення, навчити застосовувати знання для профілактики  захворювань  сечовидільної системи, формувати бережливе ставлення до свого здоров’я, пропагувати здоровий спосіб життя.

В ході уроку учні за допомогою ментальної карти повторили будову сечовидільної системи, ознайомилися з такими захворюваннями органів виділення як - пієлонефрит, гломерулонефрит, камені в нирках, уретрит, цистит; взяли участь у рольовій грі «У кабінеті лікаря», а також розробили рекомендації «Як знизити рівень захворювання органів сечовиділення».

21.02.2020 | Aдмін