Тиждень олімпійського руху

Хто з фізкультурою на «ти»,

в житті досягне він мети,

бо в спорті — міць та сила

і для душі, й для тіла.

З метою залучення учнівської молоді до занять спортом, пропагування фізичної культури і спорту як одного із засобів здорового способу життя людини, виховання в учнів почуття колективізму, в школі пройшов тиждень олімпійського руху. Заздалегідь було складено графік проведення, затвердили оргкомітет та суддівську колегію.

Олімпійські ігри – це змагання в силі, витривалості та вправності. Для учнів 5 – 11 класів були проведені: «Старти надій», естафети, гра «Захист фортеці», змагання з важкої атлетики.

Для учнів 1 – 4 класів були проведені «Веселі старти»

Урочисто й піднесено, немов на справжніх олімпійських іграх, крокували наймолодші школярі. Діти взяли участь у рухливих естафетах, спортивній вікторині.

І ось почалися змагання... Це потрібно було бачити, як завзято виборювали перемогу команди, як вболівали за кожного свого учасника! Емоції просто зашкалювали! Особливо емоційно напруженою була естафета “зустрічний біг”, в запалі маленькі спортсмени ладні були бігти ще і ще. Кожен малий олімпієць намагався не підвести команду.

Надовго школярам запам’ятаються ці змагання. А попереду їх чекають нові випробування.

12.09.2014 | Aдмін