Пізнавально-розважальна програма "Таємниці джунглів"

Сьогодні в СЗШ І – ІІІ ст. №3 м. Гайсин  завітали гості із пізнавально-розважальною програмою «Таємниці джунглів», які дібрали для школярів корисні матеріали про екзотичних тварин, що живуть в джунглях.

Школярі познайомились з тваринами та дізналися безліч цікавої інформації про них, особливості їхнього життя та поведінки. Діти, які все сприймають «емоційним зором» були у захваті і навіть змогли доторкнутися до ігуана Іса, удава Каа, ящірок, неотруйних змій, хамелеона і ін. Захід сприяв розвитку дитячої особистості, розширив знання дітей про тварин, навчав їх піклуватися про братів наших менших та поводитися з ними обережно. Адже  дуже важливо з самого дитинства виховувати гуманне ставлення до всього живого, чуйність та відповідальність.

28.02.2020 | Aдмін