Навчання в умовах карантину

13 березня у зв’язку з ймовірністю поширення коронавірусу призупинилося навчання в закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста, а також в ДЮСШ, мистецьких закладах. У нашій школі організовано освітній процес із використанням технологій дистанційного навчання, вчителі перебудували свою роботу таким чином, щоб учні продовжували здобувати знання. На сайті школи створено розділ "Дистанційне навчання" щодо здійснення освітнього процесу під час карантину.

Педагоги нашої школи щотижнево розміщують в цьому розділі тематику уроків та обов’язковий для опрацювання матеріал, розсилають індивідуальні та диференційовані завдання, тести, посилання на додатковий матеріал. Для забезпечення дистанційного навчання учителі використовують навчальні платформи та програми (Освіторія, Міжнародний освітній центр, сайт ФМГ №17 Вінницької міської ради), персональні блоги, для полегшення сприйняття матеріалу використовуються презентації та відео, розміщені на УouTube-каналах а також застосовують програми, які дозволяють спілкування в режимі реального часу (Zoom,Viber).

Дистанційне навчання у нашій школі вже приносить результати! ⠀
Дякуємо усім учням та батькам, що вже долучилися до нового формату!

07.04.2020 | Aдмін