Онлайн-наради при директору

Під час карантину майже все шкільне життя перейшло в онлайн. Спілкування між колегами не виключення.

Щоп’ятниці  на платформі Zoom, проходять звітні онлайн-наради всього педколективу з директором закладу І.К.Шереметою. В ході нарад обговорюються питання оптимізації мережі ЗЗСО шкіл району та подальше бачення роботи нашого закладу в умовах оптимізації; класні керівники звітують про стан здоров’я учнів, обговорюються насущні питання організації освітнього процесу в нових умовах, співпраця з батьками, відміна ДПА для учнів 4х та 9х класів, оцінювання досягнень учнів всіх класів в умовах дистанційного навчання,  та ще багато інших питань, які турбують наразі вчительство всієї країни. В ході таких нарад колеги також мають можливість поділитись досвідом своєї роботи на різних освітніх платформах.

08.04.2020 | Aдмін