Дистанційне навчання учнів початкової школи

За умов дистанційного навчання під час карантину вчителі початкових класів освітній процес втілюють за допомогою різних методів.

Так вчителями 1-4класів Васильчук О.А., Хріновською Н.І., Івангородською Л.М., Кондратюк Г.М. були створені групи у Viber. Щодня, згідно з розкладом учні отримують завдання, рекомендації, необхідні посилання відеоуроки та коментарі, які мають допомогти у виконанні завдань. Якщо вивчається нова тема, то вона супроводжується аудіо або відео поясненням вчителя. Виконані завдання учні самостійно або за допомогою батьків фотографують та відправляють вчителям на перевірку у приватні повідомлення Viber, так отримується зворотній зв’язок у зошитах. Вчителями здійснюється перевірка, оцінка та надаються рекомендації. Вчителем 3 класу Івангородською Л.М. дистанційне навчання здійснюється ще й за допомогою персонального блогу, на якому викладається не тільки навчальна інформація, а й надаються гіперпосилання на інші ресурси, що дозволяє розвивати інтерес учнів до пошукової та проектної діяльності із застосуванням інформаційних технологій. Також учні проходять он-лайн тестування на платформах «На урок», «Всеосвіта», «LearningApps», за допомогою Google форм. Не менш важливою є робота  з батьками класу. Вчителями початкових класів проводяться індивідуальні бесіди, консультації з батьками в онлайн-режимі, адже від взаємозв’язку та взаєморозуміння батьків на даний момент залежить результат навчання учнів. Під час карантину  вчителі не тільки навчають, а ще й вчаться самі: вивчають освітні платформи для роботи з дітьми в умовах карантину, проходять он-лайн курси та вебінари.

13.04.2020 | Aдмін