Робота ГПД в умовах карантину

В умовах карантину дистанційно продовжує працювати ГПД на чолі з вихователем Мельник С.В.

Вихователем за допомогою групи у соціальній мережі Viber здійснюються:

*фізкультурно-оздоровчі заходи: онлайн фізкультхвилинки, зарядки, розучуються руханки та дитячі пісеньки, пропонуються для перегляду відеоматеріали, які покликані зберегти та зміцнити здоров’я учнів «Стоп, застуда!», «Мікроби»,  «Абетка Харчування. Навіщо харчуватися правильно?»

* заходи для формування моральних якостей особистості та культури поведінки – відеоматеріали та мульфільми «Школа ввічливості», «Добрі манери», «Треба вітатись», «В гостях у Добрячка».

* заходи екологічного спрямування – відеоматеріали «Птахи України», «Пригоди лісових друзів - Охорона довкілля», загадки для дітей про рідний край.

* виготовлення поробок з паперу, пластиліну:  відео-уроки - Аплікація. Квіти з паперу «Лілія»,  «Пластиліновий песик», листівка-сюрприз на День Народження, «Виготовляємо яхту-вітрильну (кораблик) з паперу», «Мистецтво орігамі», виготовлення закладинок для книги «Єдиноріг», проведено конкурс малюнків  «Нумо, пензлик, потанцюй, гарну писанку малюй».

17.04.2020 | Aдмін