Всесвітній день Землі

22 квітня відзначається Всесвітній день Матері-Землі – найбільше міжнародне екологічне свято!

22 квітня відзначається міжнародною спільнотою як Всесвітній день Землі. В цей день в різних куточках світу проводять різноманітні акції, що покликані спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля.  Учні СЗШ І-ІІІст. №3 м. Гайсин долучилися до святкування Міжнародного дня Землі. Карантин зовсім не став перешкодою для свята, адже діти працювали разом з батьками і проявили неабияку ініціативу.   З нагоди свята школярам було запропоновано ряд  тематичних заходів. Досить креативно відзначити екологічне свято вирішили учні 6 - 7 класів. Школярі реалізували проект «Обіцянка Землі», у рамках якого зобов’язалися виконувати певні речі (наприклад, вимикати світло, коли виходиш з кімнати, закривати воду, коли чистиш зуби) задля збереження довкілля. Учні усіх класів у своїх групах Viber отримали цікаву та корисну інформацію та переглянули презентацію про  святкування Дня Землі в різних країнах. Такі заходи дають можливість  школярам відчути всепланетну спільність і докласти зусиль до захисту миру на планеті та збереження краси та багатства нашого спільного дому.

22.04.2020 | Aдмін