Чорнобиль не має минулого часу

Ми атомні заложники прогресу.

Вже в нас нема ні лісу, ні небес.

Так і живем од стресу і до стресу,

Абетку смерті маємо –  АЕС.

Л. Костенко

34 роки відділяє нас від Чорнобильської катастрофи, а той чорний день трагедії продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день не минув безслiдно,  вiн буде завжди об’єднувати всiх одним спогадом, одним сумом, однiєю надiєю.

Наше покоління, дітей чорнобиля, відчуває на собі радіаційний подих крізь десятиліття. Учні 7 класу разом з класним керівником Мороз І.В., батьком Ткачуком В., зняли відео читання вірша В.Шовкошитнього "Діти Чорнобиля" (Відео)

26 квітня – День національної жалоби. Про те, що сталось, не можна забувати. Лише пам’ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров’я та життя.

26.04.2020 | Aдмін