новина

Головна » новина   

  

 

Ми дбаємо про своє здоров'я

У нашій суспільній свідомості існує одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить це багатовікове спостереження.І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення.
Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу.
Наше власне здоров’я дуже легко втратити. Люди, що страждають тими чи іншими, особливо хронічними захворюваннями, на практиці кажен день стикаються з масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя.

В  час  коли  питання  здоровя  є  досить  актуальним, учні  8  класу разом  з класним  керівником Данильчик  Л.П. продемонстрували  свої  правила  здоровя  в  умовах  карантину. Залишайтесь  здоровими та бажаємо  Вам 36.6 t. (Відео)27.04.2020 | Aдмін

Вернутись назад