новина

Головна » новина   

  

 

Челендж "Харчуймося з користю для здоров'я"

"ЗДОРОВ'Я - ЦЕ СИЛА! ЗДОРОВ'Я - ЦЕ КЛАС! ХАЙ БУДЕ ЗДОРОВ'Я У ВАС І У НАС"У зв'язку із поширенням коронавірусу в світі та зокрема в Україні, необхідними стали профілактика та попередження цього захворювання серед учнів навчального закладу. Піклуватися та дбати про здоров’я  здобувачів освіти є одним із важливих завдань педагогів.
Під час карантину ми маємо приділяти особливу увагу  нашому здоров'ю. Тому учні 5 класу під керівництвом класного керівника Ковальчук А.М. активно приєднались до челенджу "Харчуймося з користю для здоров'я". Основна мета такого заходу – пропаганда культури здорового харчування, захист,  збереження і розвиток здоров’я школярів.
 Завдяки цій  акції п’ятикласники хочуть донести до суспільства, що кожен із нас  під час пандемії має піклуватись про своє здоров’я, підтримувати імунну систему та бути завжди бадьорим, виражати  позитивні  емоції та просто радіти життю! 
Діти цілком впевнені  в тому, що овочі, фрукти та повноцінне харчування  - запорука міцного імунітету та гарного настрою!
Приєднуйтесь до #челенджу, #залишайся#вдома, #харчуйся#правильно.


27.04.2020 | Aдмін

Вернутись назад