Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства і, головне, влади - до проблеми безпеки людини на робочому місці, відзначають Всесвітній День охорони праці. Це свято започаткувала Міжнародна організація праці (МОП), яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві. Одним з головних аспектів цієї роботи є розробка заходів щодо зниження рівня смертності на виробництві.

Цього року наша школа долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя» У СЗШ І – ІІІст.№3 м. Гайсин постійно проводиться робота, яка спрямована на забезпечення прав працівників на охорону праці, на запобігання травматизму та професійних захворювань, створення безпечних і нешкідливих умов праці, належних виробничих та санітарно-побутових умов, привернення уваги учнів школи до питань дотримання безпеки життєдіяльності в навчально-виховному процесі і побуті.

28.04.2020 | Aдмін