Охорона праці неповнолітніх

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці, який цьогоріч проходить під гаслом: «Зупинимо пандемію: безпека і здоров'я на роботі можуть врятувати життя» педагогами – організаторами  було проведено онлайн-опитування у вигляді тестів на перевірку знань з охорони праці  серед учнів 8 та 9 класів.

Класний керівник учнів 9 класу Копняк Світлана Володимирівна провела онлайн конференцію на тему «Охорона праці для неповнолітніх».  Метою якої було продовжити знайомити учнів з особливостями працевлаштування неповнолітніх, навчити аналізувати та застосовувати на практиці законодавство про працю неповнолітніх; вміти аналізувати та робити висновки, висловлювати власні судження. Вчитель проінформувала про статистику зайнятості населення у світі, скільки молоді працює у небезпечних умовах, наголосила і про стан зайнятості серед молоді в Україні; зауважила на суворому дотриманні вимог безпеки праці при виконанні будь-якої роботи та розглянула з учнями ситуації, які можуть виникнути під час роботи.

Учні усвідомили, що потрібно нести відповідальність за власне життя та життя оточуючих людей.

28.04.2020 | Aдмін