Змагання "Козацькі забави"

14 жовтня, до Дня українського козацтва, у Гайсинській СЗШ І-ІІІ ступенів №3 пройшло запальне свято «Козацькі забави»в якому взяли участь учні 7 – 9 класів.

Організатори свята відзначили, що проведення «Козацьких забав» у школі не випадково припало на 14 жовтня, адже цього дня уславлюється справжня чоловіча мужність, сила духу та відвага. І саме ці якості слід виховувати в учнівської молоді, щоб зберегти в майбутньому справжній козацький дух.

Святкове дійство на підтримку відродження патріотизму та культивування здорового способу життя організували і провели вчителі: Затока О.А., Семенюк Л.В., Мельник С.В., Терлецька Т.Г. та вчитель фізичної культури Новаківський О.М.

У рамках заходу пройшли показові виступи команд  «Отамани» і «Смішарики», які демонстрували козацьку  завзятість та хист, яскраві поєдинки з мужності. Під керівництвом вчителя фізичної культури Новаківського О.М. серед команд проводилися цікаві  конкурси: «Влучний стрілець», «Козацька сила», «Перетягування в крузі», «Стрибки в мішках», «Перетягування канату».

Приємно відмітити, що серед учнівських команд  переважали «Смішарики», які і здобули перемогу у «Козацьких забавах».

16.10.2014 | Aдмін