Фотоконкурс

Щороку в перший день літа, 1 червня – відзначається Міжнародний день захисту дітей.

День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

До Дня дитини учні нашої школи взяли участь у фотоконкурсі, який організував Гайсинський районний будинок школярів та молоді. Фото представлені в номінаціях: "Щасливі діти", "Мій улюбленець", "Моє хоббі", "Краса навколо".

З Днем захисту дітей сьогодні ми поспішаємо привітати кожного малюка. Дитинство – це чудова пора, так нехай кожна дитина в цей прекрасний святковий день відчує на собі всю материнську і батьківську любов, їх підтримку і захист від усіх життєвих негараздів.

01.06.2020 | Aдмін