Місячник Цивільного захисту

У школі закінчується місячник цивільного захисту.    Проведення об’єктових тренувань дало можливість перевірити реальність планів щодо приведення формувань ЦЗ школи у готовність до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, закріпити практичні навички у діях за повідомленням і сигналами ЦЗ при проведення евакуаційних, протипожежних і медико-санітарних заходів.

Протягом місячника ЦЗ в кожному класі на класних годинах учні дізналися про основні принципи організації цивільного захисту . З’ясовували особливості дій у надзвичайних ситуаціях та подіях мирного часу, порядок оповіщення населення, використання елементарних та підручних засобів захисту.

Наступним етапом була евакуація учнів. Пролунав дзвінок, який сповістив про умовну надзвичайну подію.    Педагогічний колектив організовано здійснив евакуацію учнів на подвір’я навчального закладу. Після того, як вчителі перевірили наявність учнів по журналах,  вчитель Брагар І.В. провів для дітей тренувальні заняття, на яких учні відпрацьовували навички дій у разі виникнення пожеж, надання першої домедичної допомоги, використання засобів індивідуального захисту.

16.10.2014 | Aдмін