новина

Головна » новина   

  

 

Як підготувати дитину до повернення в школу під час COVID-19?

За час дистанційного навчання та канікул дітлахи встигли забути, що таке класи і парти, проте з 1 вересня школи повертаються у звичайний режим роботи. Із певними нюансами: треба забезпечити максимально можливий рівень безпеки для школярів та вчителів, адже пандемія COVID-19 триває.Розповідаємо, як допомогти дитині підготуватися до нових умов навчання:

 *Поясніть, що вхід до школи можливий лише за наявності захисної маски або респіратора. Під час занять маски і респіратори можна не використовувати, натомість їх використання є обов’язковим поза межами класу. Водночас для учнів 1-4 класів вхід до закладу та пересування приміщеннями можливі без маски або респіратора. Так само слід не забувати регулярно мити руки та користуватися антисептиками. Школи мають забезпечити всі умови для цього, проте завжди варто мати власну пляшечку санітайзера. Нагадайте дітям про гігієну кашлю і чхання (у лікоть). Розкажіть, що перерви найкраще проводити на вулиці, а класи в цей час провітрювати.

*Діти можуть відчувати тривожність перед поверненням у шкільний режим або через епідемію. Варто вислухати їхні страхи, пояснити, що так почуватися – нормально. Зрештою, вони зможуть побачити своїх друзів, вчителів, поспілкуватися з ними. За можливості заняття будуть проводити на свіжому повітрі, така зміна обстановки часто піднімає дітям настрій. Новий навчальний рік – це нові знання і шанс дізнатися багато всього цікавого.

*Розкажіть дитині, що досі існує ймовірність повторного закриття шкіл, якщо захворіє дуже багато людей.  Проте навчатися можна і вдома, головне – залишатися здоровими. Запевніть, що дитина може розраховувати на вашу підтримку, якщо зіштовхнеться з труднощами в навчанні, і дотримуйтеся слова.

*Цікавтеся, як справи у вашого школяра, як дитина почувається. У разі симптомів хвороби залишайте її вдома. Просіть ділитися тим, що тривожить, обговорюйте разом проблеми та шукайте рішення. Взаємна довіра та інформованість – те, що допомагає пережити непрості часи .31.08.2020 | Aдмін

Вернутись назад