"Подорож у Країну Книги"

« Книга - мудрий, добрий  друг, книга знає все навкруг»

Непомітно пройшов перший рік навчання. Вже читається легко, швидко. Хочеться ще щось прочитати, пізнати нове.

21 жовтня до шкільної бібліотеки завітали другокласники . В них відбулася урочиста подія - "Посвята в читачі". Цікавий захід для школярів підготували бібліотекар - Музика Т.С. та учениці 8 класу  - Верзун Ірина та Возна Юлія.

Другокласники здійснили мандрівку  Країною Книг. На своєму шляху вони називали прислів’я про книгу, відгадували загадки, розповідали вірші, відгадували уривки з казок. Учениці  8 класу підготували мультимедійну презентацію та розповіли  наймолодшим читачам бібліотеки   про  історію виникнення книги, про шлях, який вона  пройшла  від каменю, глини, рослини до сьогодення, про друковану та електронну книгу. Бібліотекар Музика Т.С. познайомила учнів  з новинками дитячої літератури, розповіла як потрібно поводитися з книгою, яку роль відіграє вона в житті людини та закликала малечу любити, берегти і цінувати книгу – джерело знань і ніколи не розлучатися з нею.

По закінченню свята учні отримали свідоцтво читача та чудові подарунки – книги. Ставши повноправними читачами другокласники обіцяли цінувати і берегти книгу, бути активними читачами, бути схожими на кращих героїв книг.

21.10.2014 | Aдмін