Хай буде мир на всій землі!

Хай літають завжди журавлі,
       Колоски видзвонюють налиті,
      Ми за те, щоб мир був на землі
Для усіх дітей на цілім світі.
      Щороку 21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день присвячений укоріненню ідеалів миру як у відносинах всередині держав, так і у відносинах між усіма державами і народами. Цього дня всі країни зупиняють військові дії на 24 години. У рамках святкування проходять заходи, мета яких – привернення уваги до проблеми миру і ефективних способів його досягнення.
          І нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир щоб нам завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.
  Сьогодні з учнями 6 класу була проведена виховна година «Хай буде мир на всій землі».
   Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття.

21.09.2020 | Aдмін