Європейський день мов

Сьогодні учні нашої школи святкували Європейський день мов.
Це свято було запроваджено 26 вересня у 2001 році Радою Європи з метою підтримки розмаїття мов, двомовства кожного європейця та розвитку викладання мови у світі.
        На увесь світ пролунав девіз: «Вивчаємо мови впродовж всього життя».
Дійсно, адже зараз у світі все більше і більше людей володіють хоча б однією іноземною мовою. Мета цього свята - зберегти та розвинути мови, які задекларовані як офіційні мови політики Євросоюзу, поширювати культурне різноманіття та заохочувати до вивчення мов протягом всього життя.
     Знаннями мов ми відкриваємо нові світи та культури, двері дружби, взаєморозуміння та необмежених можливостей.
    Під час проведених заходів школярі дізналися про те, які країни входять до Європи, спробували поспілкуватися різними європейськими мовами.

24.09.2020 | Aдмін