Вчитель року - 2014

Згідно річного плану роботи школи було проведено шкільний тур конкурсу «Вчитель року-2014» в номінаціях:  образотворче мистецтво,  українська мова і література, хімія, історія.

В конкурсі взяли участь вчителі школи: Панасюк Н.М., Коцеруба А.М., Мельник С.В., Мороз І.В., Польова І.В. Для визначення найкращого вчителя було затверджено склад журі конкурсу у наступному складі: Порохнява В.Д., Семенюк Л.В., Васильчук О.А., Музика Т.С.

Конкурсанти мали змогу показати свої знання з педагогіки та методики викладання свого предмету, володіння сучасними педагогічними технологіями, задіяли весь свій шарм, винахідливість, щоб отримати можливість участі у наступних етапах конкурсу.

Проведені конкурсні уроки продемонстрували високий професійний рівень педагогів, відповідність сучасним підходам до організації навчально-пізнавальної діяльності учнів, творчий підхід учителів до уроків, оригінальні знахідки, певний ступінь новизни у творчій діяльності педагогів, орієнтацію на розвиток особистості учня.

Панасюк Н.М. урок хімії "Фізичні та хімічні властивості кислот"

Коцеруба А.М. урок образотворчого мистецтва "Основні і похідні кольори"

Урок української літератури "Зміст казки "Фарбований лис". Головні і другорядні герої казки"

Мельник С.В. урок позакласного читання. Дума "Самійло Кішка"