Серце, віддане дітям

В.О. Сухомлинський - відомий педагог, психолог, письменник. Його перу належить чимало психологічних, педагогічних праць, художніх творів, дитячих повчальних оповідань. Книгами "Серце віддаю дітям", "Квітка сонця", "Школа під голубим небом", "Розкажи, бабусю, казку" захоплюється не тільки Україна, а й увесь світ. Твори автора перекладені багатьма мовами світової спільноти.

З нагоди 102-ої річниці з дня народження письменника в стінах СЗШ І-ІІІст.№3 м.Гайсин відбулася цікава виставка книг видатного митця (бібліотекар - А.М.Ковальчук) та читацька конференція творів письменника (учителі української мови та літератури Польова І.В., Коівальчук А.М.) Учні 5 - 9 класів читали та обговорювали твори збірок "Школа під голубим небом", "Квітка сонця", "Розкажи, бабусю, казку".

Твори В.Сухомлинського виховують у читачів любов до України, до матері, співчутливе ставлення до бідних і знедолених, турботливе ставлення до людей похилого віку, беззахисних тварин.

25.09.2020 | Aдмін