Увага! Діти на дорозі!

Рух-  це життя, – сказав філософ древній…

Це шлях до того, щоб пізнати світ,

Дорожній рух – це складова прогресу,

Що формувався довгі сотні літ.

В рамках місячника Увага! Діти на дорозі» у 4 класі (вчитель Івангородська Л.М.)  була проведена гра «Знай та поважай правила дорожнього руху».  В ході якої учні відповідали на запитання, моделювали різні ситуації, які виникають під час дорожнього руху, повторювали вивчені дорожні знаки, знаходили  вихід із дорожніх ситуацій, розповідали історії зі свого життя, ставили запитання, грали в ігри «Жести регулювальника» та «Світлофор», обговорили   основні правила поведінки на вулиці та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах -  це запорука власної безпеки, а вихованці ГПД виготовили плакат «Безпека на дорозі – безпека життя!»

Дотримання правил дорожнього руху – один з головних компонентів збереження життя і здоров’я дітей.  І хоч місячник закінчується, але робота з вивчення правил дорожнього руху продовжується,  адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини.

29.09.2020 | Aдмін